Czy paintball jest bezpieczny?

Czy paintball jest bezpieczny?

To pytanie jest prawdziwą zmorą rodziców, kiedy ich własne małe pociechy wybierają się na paintballową zabawę. Drodzy Rodzice! Zapewniamy Was, że nie macie się czego obawiać! Nasza profesjonalna obsługa instruktorska przeszkoli Wasze dzieci z zakresu bezpieczeństwa na poligonie, a atestowany sprzęt światowej marki „ Empire ” zapewni stu procentowe bezpieczeństwo.

Ten wspaniały sport sam w sobie jest bezpieczny- najlepszym przykładem na to są nasi najmłodsi zawodnicy! Jednak należy pamiętać o wyborze odpowiedniego poligonu, którego właściciele zapoznają uczestników z obowiązującymi zasadami, oraz wyposażą zawodników w maski oraz mundury ochronne. Kluczowym elementem każdego poligonu jest strefa bezpieczna, gdzie każdy z graczy może odpocząć. Maska jest nieodłączną częścią gry. Chroni całą twarz- oczy, zęby oraz uszy. Kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo na naszym poligonie, dlatego też po kilkakroć powtarzamy zawodnikom, jak bardzo ważna jest maska.

Czy to boli?

To pytanie jest bardzo często zadawane przez naszych początkujących graczy. Podczas gry w paintball towarzyszą nam ogromne emocje, a co za tym idzie- adrenalina, w związku z tym bardzo często zdarza się że nie odczuwamy bólu kiedy przeciwnik trafi nas kulką wypełnioną farbą- a nasze mundury ochronne dodatkowo amortyzują uderzenie ( niektórzy jednak tylko udają że nie czują- trzeba na nich zwrócić szczególną uwagę. J)Paintball jest najlepszym przykładem na to, że można połączyć bezpieczeństwo z adrenaliną, choć mogłoby to się wydawać niemożliwe, a jednak!

Dowiedz się więcej: http://activepaintballkrakow.pl/czym-jest-paintball/

Close Menu
X
×
×

Koszyk