Site Overlay

Czym jest Paintball?

Paintball

Na czym polega gra w paintball i jakie są jej odmiany?

Gra w Paintball to nic trudnego, dwie drużyny ustawiają się po obu stronach i w zależności od wybranej/ustalonej wcześniej strategii z sędzią zaczynają daną rozgrywkę (gra o flagę, obrona fortu, odbicie zakładnika, deathmatch).Gra rządzi się zasadami fair play i polega na taktycznym rozpracowaniu przeciwnika.

Cała rozgrywka polega na wyeliminowaniu przeciwnej drużyny przy użyciu markerów, czyli urządzeń zbliżonych zasadami działania do broni pneumatycznej, która wystrzela kolorowe kulki za pomocą sprężonego powietrza. Paintball to nowoczesny, szybko uzupełniający kubeczki smakowe adrenaliny sport, który wymaga więcej niż tylko szybkości, zwinności , siły i dobrej kondycji fizycznej – podczas gry potrzeba dużo myślenia taktycznego.

U nas doświadczysz radości i euforii z wygranej oraz jedno jest pewne – nigdy nie zapomnisz chwil spędzonych ze znajomymi smakując tego sportu w połączeniu z rozrywką.Istnieją liczne odmiany paintballu, ale zwykle mają jedną wspólną cechę .Rywalizacja dwóch ekip o zwycięstwo.

Cele gry mogą się różnić w zależności od rodzaju gry, jednak ilość graczy w każdej z drużyn jest dowolna i jest ograniczona jedynie przez rozmiar obiektu na którym gramy. Turnieje, wielkie imprezy i przede wszystkim przednia zabawa – właśnie tak zdefiniowałbym ten sport, jednak żeby poczuć się chociaż chwilkę jak prawdziwy żołnierz – musisz spróbować sam!

Chcesz wiedzieć więcej? Zaufaj opiniom ekspertów

3 + 11 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X