Site Overlay

Eventy dla firm Kraków

Eventy dla firm Kraków

Nie wiesz gdzie zorganizować event dla firmy w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

Co wpływa lepiej na pracę w zespole niż wspólna integracja? Z doświadczenia wiemy, że wspólna integracja pozostaje liderem w tej dziedzinie. Eventy dla firm w Krakowie w Active Paintball Kraków to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą integrować się ze swoimi współpracownikami, co w konsekwencji przełoży się na wydajniejszą, owocną i obfitą pracę. Pozornie, Paintball to niewinna zabawa – tak naprawdę jest to nauka, jak i również sprawdzian z tego, jak radzimy sobie w sytuacjach kryzysowych: czy potrafimy pracować w zespole oraz, czy potrafimy się wzajemnie zrozumieć?

Zrozumienie wpływa na całokształt każdego podjętego działania, tak i w tym przypadku, wzajemne zrozumienie i podjęcie właściwych działań przełoży się na zdobycie fortu, flagi, przetransportowanie zakładnika lub podbicie wskazanych miejsc na terenie przeciwnika. To tylko kilka pomysłów na grę. Istnieje możliwość stworzenia własnego scenariusza. Już na wstępnie, zostaniecie poddani testowi na kreatywność. Poza tym, że umiejętności wyniesione z paintballowego poligonu świetnie sprawdzają się w pracy i w kontaktach z innymi, paintball jest świetnym pomysłem na odpoczynek i przerwę w pracy, a przede wszystkim na oderwanie się od codziennych obowiązków. Poczuj się przez kilka godzin jak wojownik!

Eventy dla firm w Krakowie to nie tylko gra w paintball. Zorganizujemy dla was cały wieczór (do białego rana)! Zmęczeni zasiądziecie przy ognisku, a my przygotujemy dla Was pysznego grilla z orzeźwiającym piwem, przy Waszej ulubionej muzyce. Nasz poligon paintballowy wyróżnia się na tle innych przede wszystkim swoim militarnym charakterem. Teren jest bardzo ciekawie ukształtowany, pełen okopów, wraków samochodów oraz przeszkód, za którymi można się schować i zaskoczyć przeciwnika. Jak zorganizować event? Po prostu – zbierz swoją ekipę, zadzwoń do nas i uzyskaj wszelkie potrzebne informacje i zarezerwuj termin. To takie proste! Eventy dla firm w Krakowie tylko w Active Paintball Kraków! Czekamy na Was, do zobaczenia!

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

3 + 8 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X