Site Overlay

Jak i gdzie zorganizować spotkanie klasowe po latach?

Jak i gdzie zorganizować spotkanie klasowe po latach?

Jak i gdzie zorganizować spotkanie klasowe po latach? Sprawdź Naszą ofertę.

Nie wiesz, jak i gdzie zorganizować spotkanie klasowe po latach? Szukasz świeżego pomysłu, którym zaskoczysz swoich znajomych? Paintball jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, stanowi znakomitą alternatywę dla przepełnionych barów. Wspólna gra na świeżym powietrzu z daleka od centrum miasta, w towarzystwie ogniska pozwoli przypomnieć stare, dobre, młodzieńcze czasy.

Nasz poligon zlokalizowany jest na obrzeżach Krakowa, przez co dojazd nie powinien dla nikogo stanowić problem, na życzenie klienta możemy zorganizować busa, który przywiezie oraz po zakończonej zabawie odwiezie wszystkich uczestników imprezy. Miejsce do gry oraz ogniska znajduje się w środku małego lasu z daleka od domów mieszkalnych, przez co nawet najhuczniejsze imprezy nie będą stanowić problemu. Posiadamy poligon wyróżniający się na tle konkurencji bogaty w liczne wzniesienia oraz szereg przeszkód militarnych takich jak okopy, wieżyczki, wraki samochodów. Jesteśmy zgranym zespołem przyjaciół, którzy parę lat temu wpadli na pomysł stworzenia pola paintballowego. Naszym priorytetem jest zadowolony klient, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. W naszej ofercie posiadamy kilka scenariuszów rozgrywki, jednak nie narzucamy ich grupie, u nas to ty wybierasz ilość żyć oraz cel gry. Cenimy bezpieczeństwo dlatego gramy tylko na atestowanym oraz serwisowanym sprzęcie, w przerwach między strzelaniem służymy dobrą radą oraz pomocą w razie jakichkolwiek problemów. Na życzenie klienta stworzymy pełną fotorelację wydarzenia. Zdjęcia z imprezy nie pozwolą na utratę miłych wspomnień grupy znajomych.

Jeżeli już wiesz, jak i gdzie zorganizować spotkanie klasowe po latach wystarczy tylko zadzwonić na numer telefonu podany na naszej stronie internetowej. Całą resztą zajmiemy się my. Nie możemy zagwarantować, że spełnimy wszystkie oczekiwania dotyczące organizacji imprezy, jednak obiecujemy, że dołożymy wszelki starań, aby czas spędzony u nas okazał się znakomitym pomysłem na zorganizowanie spotkania klasowego.

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

3 + 5 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X