Na ile czasu wystarcza 100,300,500 kulek podczas rozgrywki w Paintball?

Na ile czasu wystarcza 100,300,500 kulek podczas rozgrywki w Paintball?

Na jak długo wystarczają poszczególne pakiety? Nigdy nie grałeś i nie wiesz ile czasu powinieneś zarezerwować? Są to pytania, które nasi nowi gracze zadają najczęściej. Skoro pytają o to często, to czy potrafimy odpowiedzieć jednoznacznie? Nic bardziej mylnego!

W kwestii przyrównania ilości kulek do czasu, nie ma mocnych. Wszystko zależy od zawodnika oraz jego drużyny, z którą tworzy całość. Wyznacznikiem w tej kwestii jest również ilość zawodników. Najczęściej 100 kulek to kwestia 10- 15 minut gry dla jednej osoby, dlatego też taki poziom napełnienia magazynka wykorzystywany jest zazwyczaj podczas rozgrzewki, czyli tradycyjnego, dobrze wszystkim znanego „ Deathmatchu.”

Pod nazwą „ Pakiet Premium” kryje się liczba 300. Pozornie- to tylko liczba. W rzeczywistości- klucz do żywiołowej przygody. Średni czas, jaki jest potrzebny aby gracz „ pomalował’’ taką ilością kulek swoich przeciwników ( oraz poligon J)  to 45- 60 min. Premium + to spełnienie marzeń dla tych, którzy chcą poczuć się jak na tajnej misji. 75- 90 minut- to czas który pozwala na dokładne poznanie poligonu.1,5 h to czas, który pozwala na wykorzystanie wielu scenariuszy gry.I nie prawda, że tylko dla twardzieli! Nasi młodsi gracze oraz kobiety nienagannie sprawdzają się w długich, taktycznych rozgrywkach.

Na pytanie „ 100, 300 a może 500?’’ odpowiem z pełnym przekonaniem: pięćset! Czy się opłaca? Oczywiście, za 75 zł grasz do 1,5 h, a może nawet dłużej! Wyjdź z inicjatywą i zbierz swoją ekipę, pomimo pogody- która zaprasza nas do łóżka z ciepłą herbatą.

Nie daj się złamać!

Do zobaczenia

Dodaj komentarz

Close Menu
X
×
×

Koszyk