Na którym polu Paintballowym w Krakowie organizowane są gry otwarte ?

Na którym polu Paintballowym w Krakowie organizowane są gry otwarte ?

Małopolskie Malowanie to cykl gier otwartych, prowadzonych przez Active-Hours Paintball i zaprzyjaźnione firmy oferujące usługi paintballowe. Chcielibyśmy aby na naszych polach było coś innego poza wieczorami kawalerskimi i imprezami integracyjnymi. Jest to inicjatywa, która zrodziła się z chęci rozpowszechnienia Paintballu jako sposobu na kreatywne spędzanie wolnego czasu.

Naszym celem jest promowanie Paintballa w Małopolsce jako ambitny i wymagający sport, ale też wyśmienita odskocznia od dnia codziennego. Nie chcemy aby nasza ukochana gra była tylko i wyłącznie kojarzona z wieczorami kawalerskimi czy imprezami integracyjnymi. Cała historia zaczęła się w lipcu tego roku, od zwykłej rozmowy dwóch zapalonych graczy. Od słowa do słowa doszło do wymyślenia planu i jego realizacji.

Pomysł przypadł do gustu paru firmom paintballowym i zrzeszył ludzi, dla których Paintball jest takim samym sposobem na spędzanie wolnego czasu jak dla innych wypad do baru czy oglądanie meczów. Ludzie są podstawowym składnikiem w tej mieszance zabawy i aktywnego spędzania swojego cennego czasu. Wydarzenia takie jak Małopolskie Malowanie są idealną okazją do spróbowania swoich sił w Paintballu.

Nie ważne ile masz lat i w jakiej jesteś formie, chcemy aby Paintball kojarzony był z dobrą zabawą bezwzględnie dla wszystkich. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o tej inicjatywie, dowiedzieć się o następnych terminach czy porozmawiać z innymi zapaleńcami Paintballa w Małopolsce, możesz odwiedzić nasz fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/activehourspaintball/

Dodaj komentarz

Close Menu
X
×
×

Koszyk