Paintball Czyżyny Kraków

Paintball Czyżyny Kraków

Nie chcesz się nudzić w najbliższy weekend?
Pragniesz spróbować czegoś nowego przy czym poczujesz dreszczyk emocji i adrenaliny?
A może potrzebujesz zintegrować się jak najszybciej z otoczeniem z Twojej szkoły, pracy?

Nieustannie nakłaniamy Państwa na zasmakowanie gry w Paintball.Czyżyny Kraków to miejsce skąd przyjeżdża do nas mnóstwo młodzieży wychodzącej po wszystkim z uśmiechem na swoich twarzach.Największe znaczenie w paintballu ma zachowanie bezpieczeństwa. Posługiwanie się bronią (nawet na kolorowe kulki) może skończyć się źle nie tylko dla naszego zdrowia, ale i życia. Należy bowiem pamiętać, iż wystrzelona z markera kulka leci w naszym kierunku z ogromną prędkością.

Dlatego też na polu gry obowiązkowa jest maska, która chroni naszą głowę, w tym przede wszystkim oczy i uszy.
Taki kask jest w stanie wytrzymać uderzenie kulki lecącej nawet 95 m/s. Co się tyczy zasad panujących przed, w trakcie, jak i po zakończeniu zabawy, to prezentują się one następująco: nie zdejmujemy maski dopóki nie opuścimy terenu gry, poza polem używamy zatyczki do lufy, przed rozpoczęciem gry kontrolujemy prędkości wylotową kulki, nie wolno nam celować do zwierząt, ani do osób niebędących uczestnikami gry.

Zasady niby proste i łatwe, jednakże stosując się do nich z całą pewnością unikniemy wypadku.
Ważny jest także strój, który chroni nas przed urazami mechanicznymi, a także przed wszechobecnym na polu kurzem czy błotem.Bardzo istotna jest także zatyczka do luf chroniąca przed wylotem nieumyślnie wystrzelonej kulki.

Serdecznie zapraszamy tych młodszych jak i starszych paintballowców, jak i świeżych tak i grających już długo w Paintball.
Czyżyny Kraków to obszar w którym zdecydowanie drzemie spory potencjał na ten sport, więc jeszcze raz zapraszamy!

Close Menu
X
×
×

Koszyk