Paintball Bieńczyce Kraków

Mieszkańcu Krakowskich Bieńczyc! Skoro w wyszukiwarce wpisałeś frazę „ Paintball Bieńczyce”, pewne jest to, że szukasz pola paintballowego w Twojej okolicy. Zauważ, że Twój problem został rozwiązany, ponieważ właśnie znalazłeś idealny poligon na którym aktywnie spędzisz czas razem z przyjaciółmi! Nasz poligon może i nie znajduje się dokładnie w Bieńczycach, ale za to znajduje się bardzo blisko- niecałe 7 kilometrów dzieli Cię od wspaniałej przygody, a nas od poznania wspaniałych ludzi. (więcej…)

Czytaj dalej

Paintball Czyżyny Kraków

Nie chcesz się nudzić w najbliższy weekend?
Pragniesz spróbować czegoś nowego przy czym poczujesz dreszczyk emocji i adrenaliny?
A może potrzebujesz zintegrować się jak najszybciej z otoczeniem z Twojej szkoły, pracy?

Nieustannie nakłaniamy Państwa na zasmakowanie gry w Paintball.Czyżyny Kraków to miejsce skąd przyjeżdża do nas mnóstwo młodzieży wychodzącej po wszystkim z uśmiechem na swoich twarzach.Największe znaczenie w paintballu ma zachowanie bezpieczeństwa. Posługiwanie się bronią (nawet na kolorowe kulki) może skończyć się źle nie tylko dla naszego zdrowia, ale i życia. Należy bowiem pamiętać, iż wystrzelona z markera kulka leci w naszym kierunku z ogromną prędkością.

Dlatego też na polu gry obowiązkowa jest maska, która chroni naszą głowę, w tym przede wszystkim oczy i uszy.
Taki kask jest w stanie wytrzymać uderzenie kulki lecącej nawet 95 m/s. Co się tyczy zasad panujących przed, w trakcie, jak i po zakończeniu zabawy, to prezentują się one następująco: nie zdejmujemy maski dopóki nie opuścimy terenu gry, poza polem używamy zatyczki do lufy, przed rozpoczęciem gry kontrolujemy prędkości wylotową kulki, nie wolno nam celować do zwierząt, ani do osób niebędących uczestnikami gry.

Zasady niby proste i łatwe, jednakże stosując się do nich z całą pewnością unikniemy wypadku.
Ważny jest także strój, który chroni nas przed urazami mechanicznymi, a także przed wszechobecnym na polu kurzem czy błotem.Bardzo istotna jest także zatyczka do luf chroniąca przed wylotem nieumyślnie wystrzelonej kulki.

Serdecznie zapraszamy tych młodszych jak i starszych paintballowców, jak i świeżych tak i grających już długo w Paintball.
Czyżyny Kraków to obszar w którym zdecydowanie drzemie spory potencjał na ten sport, więc jeszcze raz zapraszamy! (więcej…)

Czytaj dalej

Paintball Mistrzejowice Kraków

Paintball Mistrzejowice Kraków? Jesteśmy odpowiedzią na Twoje pytanie! Nie mogłeś trafić lepiej! Szukasz idealnego miejsca aby wspólnie z przyjaciółmi przeżyć paintballową przygodę? Zauważ, że Twój problem został rozwiązany, a fraza którą wpisałeś w wyszukiwarce stała się rzeczywistością. Zwróć uwagę na to, że dzieli nas tylko niecałe osiem kilometrów! Spośród obiektów w całym Krakowie, nasz jest najbliżej Ciebie. Jedyne co musisz zrobić aby wyskoczyć na paintball to po prostu… wyjść z domu! (więcej…)

Czytaj dalej

Paintball Słomniki

Paintball Active-Hours to poligon, z którego chętnie korzystają mieszkańcy miejscowości Słomniki i okolicznych wiosek. Teren, na którym przychodzi nam grać jest dosyć wymagający (brakuje tutaj równej przestrzeni, która jest typowa dla wielu pól paintballowych).Żeby każda rozgrywka była w pełni dynamiczna, zacięta oraz dawała mnóstwo radości, potrzebny jest odpowiedni i niezawodny sprzęt. (więcej…)

Czytaj dalej

Paintball Prusy

Na wstępie polecamy wszystkim miłośnikom tego sportu oglądnięcie filmu pt. “PAINTBALL”. Pokazuje on jak grupa poszukiwaczy mocnych wrażeń spotyka się w leśnej głuszy na partii paintballa. Nieoczekiwanie, niegroźna zabawa w wojnę zamienia się w krwawą grę o przetrwanie. Zawodnicy trafiają na celownik tajemniczego snajpera wyposażonego w ostrą amunicję. (więcej…)

Czytaj dalej
  • 1
  • 2
Close Menu
X
X
×
×

Koszyk