Paintball Mistrzejowice Kraków

Paintball Mistrzejowice Kraków

Paintball Mistrzejowice Kraków? Jesteśmy odpowiedzią na Twoje pytanie! Nie mogłeś trafić lepiej! Szukasz idealnego miejsca aby wspólnie z przyjaciółmi przeżyć paintballową przygodę? Zauważ, że Twój problem został rozwiązany, a fraza którą wpisałeś w wyszukiwarce stała się rzeczywistością. Zwróć uwagę na to, że dzieli nas tylko niecałe osiem kilometrów! Spośród obiektów w całym Krakowie, nasz jest najbliżej Ciebie. Jedyne co musisz zrobić aby wyskoczyć na paintball to po prostu… wyjść z domu!

Chyba zgodzisz się ze mną że nie jest to zbyt wymagające? Przecież zbierasz się do czegoś codziennie, niekoniecznie do rzeczy przyjemnych, więc dlaczego nie miałbyś zebrać się do czegoś fajnego? Dlaczego miałbyś nie zebrać się do wypadu na Paintball?

Domyślam się, że możesz myśleć o tym ilu przyjaciół musisz zebrać aby móc się zabawić?

Odpowiedź jest prosta- im więcej tym lepiej- ale niekoniecznie! W rzeczywistości każda ilość graczy jest dobra, z tego względu na to, że do każdej ilości zawodników można dopasować indywidualny scenariusz, a to wszystko dzięki naszemu niekomercyjnemu, militarnemu i markowemu poligonowi, na którym rywalizacja nie może się znudzić- znamy to z własnego doświadczenia. J

Militarny klimat- o tak! To powinno spodobać się szczególnie Tobie! A dlaczego? Ze względu na Forty w Mistrzejowicach, które zapewne znasz doskonale.

Skoro więc odległość, motywacja, zebranie ekipy i poligon nie stanowią problemu, zostało tylko zwieńczenie rozpoczętego już działania- czyli pojawienie się u nas!

Nie musisz wiedzieć nic na temat tego sportu- wszystkiego dowiesz się od nas… ale to już na miejscu, kiedy się spotkamy.

Ceny? Są jednymi z najlepszych w Krakowie.

W razie pytań po prostu zadzwoń do nas!

Odpowiemy na wszelkie pytania.

Paintball Mistrzejowice Kraków to Active Hours Paintball!

Po więcej informacji zapraszamy na podstronę Paintball Kraków

Close Menu
X
×
×

Koszyk