Paintball Nowa Huta Kraków

Paintball Nowa Huta Kraków

Paintball Nowa Huta Kraków. Szukasz nowych doświadczeń? Nie wiesz jak w ciekawy sposób spędzić czas ze znajomymi? Chcesz przeżyć niezapomniana przygodę? Mamy dla ciebie idealny rozwiązanie. Paintball jest znakomitą formą spędzania wolnego czasu.

Rozgrywka przenosi Cię w całkiem inna rzeczywistość znaną ci wcześniej tylko z amerykańskich filmów wojennych. Wyeliminuj rywala i wykonaj przydzielone ci zadanie a przy tym nie daj się trafić. Podczas gry zapomnisz o codziennej nurzącej rutynie i dasz się ponieść wyobraźni i przygodzie.

Zaimponuj znajomym i zaproś ich na wspólną rozgrywkę na nowo otwartym polu paintballowym położonym niedaleko nowej huty w miejscowości Prusy. Przychodząc tu, na pewno zaskoczy Cię niespotykana nigdzie indziej infrastruktura obiektu. Na naszym polu znajdziesz trzy wraki samochodów, miedzy którymi znajdują się setki opon, co sprawia ze jedna część pola przypomina złomowisko samochodowe.

Druga część obfituje w drzewa, okopy, bunkry i nierówności terenu, co nadaje polu iście militarny klimat. Przy respawnach, czyli miejscach, w których dwie przeciwne drużyny zaczynają rozgrywkę znajdują się wieżyczki, które idealnie znajdują zastosowanie podczas gier scenariuszowych.

Dużym plusem jest tez położenie naszego pola. Znajduje się ono w zacisznym miejscu pełnym zieleni i dzikiej natury. Przed grą każdy zostaje przeszkolony z zakresu obsługi markera(broń używana w paintballu) i zachowania bezpieczeństwa na poligonie. Przyjeżdżając do nas zapewnisz sobie i swoim znajomym miło spędzone chwile które z radością będziecie mogli wspólnie wspominać .

Paintball Nowa Huta Kraków – niezapomniana rozrywka z firmą Active-Hours.

Więcej informacji na podstronie: Paintball Kraków

Close Menu
X
×
×

Koszyk