Paintball Proszowice

Paintball Proszowice

Jeżeli czytasz ten artykuł, to jestem przekonany, że szukasz idealnego miejsca w okolicy Proszowic, w którym mógłbyś zagrać w Paintball. Zauważ, że z centrum Proszowic do miejsca, w którym znajduje się nasz militarny poligon jest zaledwie 20 kilometrów. Zwróć uwagę, że ze względu na krótki odcinek, nasza firma spokojnie mogłaby się nazywać „ ACTIVE HOURS/ PAINTBALL PROSZOWICE.” Zgodzisz się ze mną, że nie jest to kosmiczna odległość? Jeżeli tak, nic nie szkodzi na przeszkodzie aby wyciągnąć swoich najlepszych przyjaciół spod jesiennych koców i pokazać im co to znaczy prawdziwa zabawa!

Pomyśl o radości, jaką sprawisz im i sobie- na pewno znasz to uczucie, kiedy ktoś dziękuję Ci za wspaniale spędzony czas.Jeżeli odległość, chęci oraz świetna ekipa nie stanowią problemu, weź pod uwagę fakt, że właśnie pozbyłeś się wszelkich problemów związanych z wypadem na Paintball!

Profesjonalny, niekomercyjny poligon, oraz profesjonalna a zarazem „ luźna” obsługa- to właśnie na to stawiamy w pierwszej kolejności. Nasz obiekt stanowią przede wszystkim okopy, bunkry, tunele, domki oraz wieże. Teren jest częściowo porośnięty przez drzewa oraz krzewy. Wielkim plusem jest także zróżnicowane ukształtowanie terenu, co sprawia że przebywanie na naszym obiekcie, nie może się znudzić!

Wyobraź sobie, jak uczestnictwo w Paintballowej rywalizacji może być ekscytujące… ale więcej na ten temat już u nas, kiedy się spotkamy.

„ Paintball + Proszowice = Active Hours!”

Czekamy na Was!

Po więcej informacji zapraszamy na podstronę Paintball Kraków

Close Menu
X
×
×

Koszyk