Paintball Prusy

Paintball Prusy

Na wstępie polecamy wszystkim miłośnikom tego sportu oglądnięcie filmu pt. “PAINTBALL”. Pokazuje on jak grupa poszukiwaczy mocnych wrażeń spotyka się w leśnej głuszy na partii paintballa. Nieoczekiwanie, niegroźna zabawa w wojnę zamienia się w krwawą grę o przetrwanie. Zawodnicy trafiają na celownik tajemniczego snajpera wyposażonego w ostrą amunicję.

W nowej, brutalnej odsłonie gry nie ma żadnych reguł. Liczy się tylko przeżycie.Wraz z rozpoczęciem się kolejnego sezonu paintballowego, zapraszamy wszystkich Państwa serdecznie do zapoznania się z atmosferą naszego poligonu (GALERIA).

Nasz obiekt położony jest w pięknych lesistych terenach gminy Kocmyrzów-Luborzyca, a dokładniej w miejscowości Prusy – stąd temat w tytule PAINTBALL PRUSY.Motywem przewodnim firmy ACTIVE-HOURS jest odciągnięcie wszystkich młodych osób od nadużywania gier komputerowych, oraz pokazanie temu gronu, że wszystko co widzą na ekranie monitora, mogą w o wiele ciekawszy i ekscytujący sposób przenieść w życie realne, ale co najważniejsze w sposób bezpieczny. Do rzeczy.

CIEKAWOSTKA:

Stopa obrażeń uczestników grających w paintball w USA została oszacowana jako 45 obrażeń na 100.000 uczestników rocznie.

Jakiś czas temu na naszym blogu zapoznawaliśmy odbiorców z definicją PAINTBALL SKIRMISH, czyli przeniesienie strategii z dowolnej gry komputerowej wybranej przez daną grupę klientów, na nasz poligon. Jeśli uwielbiasz wojenne filmy, lub gry komputerowe związane ze strategią to u nas odnajdziesz się o wiele szybciej niż mogłoby się to wydawać.

Lubisz mieć uaktywnione myślenie? Lubisz gdy kipi z Ciebie wielka dawka emocji?

A może chcesz właśnie te wszystkie emocje wyrzucić z siebie wyżywając się?

To wszystko jesteś w stanie sobie zapewnić przychodząc na PAINTBALL

PRUSY wchodzą w nowe wyzwania wraz z rozpoczęciem się roku 2017!

Masz jakieś pytania? Propozycje?

Czekamy na Twoją wiadomość!

info.paintball@vp.pl

Po więcej informacji zapraszamy na podstronę Paintball Kraków

Close Menu
X
×
×

Koszyk