Paintball Skirmish

Paintball Skirmish

Lubisz komputerowe gry strategiczne? Przypadła Ci do gustu tematyka wojenna? A może powołałbyś się na klasycznego counter-strike? Już wyjaśniam o co chodzi!

Pewnie jak większość nas – młodych, będąc sympatykiem tego typu gier chciałoby je przenieść w życie realne? Myślałeś kiedyś o stworzeniu własnego scenariusza rozgrywki, ale uznałeś, że to za trudne i niemożliwe? nic bardziej mylnego! – to prostsze niż ci się wydaje, a my pomożemy ci w tym na najwyższym poziomie. Tego typu rozgrywki noszą nawet własną nazwę, mianowicie Paintball Skirmish.

Nie ma dla nas scenariuszy nudnych, są tylko nieodpowiednio ułożone – i właśnie tutaj jest miejsce dla nas, podrzuć pomysł a my postaramy się go urozmaicić w każdym calu, tak aby zabawa nie była tylko zabawą, a aspekt rozgrywki wywoływał emocje większe, niż w kinie, czy przed komputerem. Pewnie myślisz zmartwiony, że to super pomysł ale przecież idzie zima i nic z tego nie będzie?

Wyrzuć to z głowy, bo dla naszej firmy nie ma nigdy problemów bez rozwiązania. Zastanów się chwilę, dlaczego tak mało osób grywa w paintball o tej porze roku? Już odpowiadam. Przecież od lat wiemy, że dopóki nie spróbujesz szampana – smaku nie poznasz. Czy wyobrażasz sobie strzelaninę podczas opadów śniegu? Wszystkie Twoje ślady na ziemi są widoczne, a każdy ruch podwójnie ryzykowny, ale czy nie właśnie o to nam chodzi?

Ekstremalne sporty zawsze przyciągały żelazne charaktery męskie, to bardzo łatwy sposób sprawdzenia się w sytuacjach najwyższej wagi. Wytęż swój umysł i zastanów się co chciałbyś odwzorować z gier, lub filmów, które oglądałeś od dziecka, a my pozwolimy przenieść Ci się chociaż na chwilę w świat fantazji, adrenaliny i wielkich emocji!

Dodaj komentarz

Close Menu
X
×
×

Koszyk