Paintball Słomniki

Paintball Słomniki

Paintball Active-Hours to poligon, z którego chętnie korzystają mieszkańcy miejscowości Słomniki i okolicznych wiosek. Teren, na którym przychodzi nam grać jest dosyć wymagający (brakuje tutaj równej przestrzeni, która jest typowa dla wielu pól paintballowych).Żeby każda rozgrywka była w pełni dynamiczna, zacięta oraz dawała mnóstwo radości, potrzebny jest odpowiedni i niezawodny sprzęt.

Jak pewnie już się domyślasz, chciałbym przedstawić Ci sprzęt jakim gramy ;>

Dla Państwa dyspozycji posiadamy nowe, pachnące nowością markery EMPIRE BT-4 CLASSIC COMBAT, jest to sprzęt o wysokiej odporności na jakiekolwiek zabrudzenia, warunki atmosferyczne a nawet czołgi.Niewątpliwie można określić go mianem ak-47 wśród markerów paintballowych.

Dalej mamy coś najważniejszego, coś ważniejszego niż buty, marker, samochód czy nawet dobra zbroja. Jest to maska VFORCE ARMOR, o której musimy pamiętać za każdym razem kiedy wchodzimy na pole paintballowe.Cechuje się ona łatwym demontażem szybki, wytrzymałością oraz ciekawym wyglądem.

Mundur, coś co jest odpowiedzialne za Twoją “niewidzialność” na polu walki. Sztuka maskowania została rozpowszechniona na masową skalę dopiero w XX wieku ale nie o tym teraz.Posiadamy mundury Szwajcarskie, w pewnym sensie przypominają znane wszystkim Niemieckie flecktarn’y. Co prawda idealne są na jesień/wiosnę ale latem też bardzo dobrze sobie radzą 🙂 W okolicach Słomnik nie znajdziecie miejsca w którym znajdziecie lepszy sprzęt.

W imieniu całej załogi Paintball Active-Hours i mieszkańców miejscowości Słomniki i okolic serdecznie zachęcamy i zapraszamy na odwiedziny naszego pola.

Po więcej informacji zapraszamy na podstronę Paintball Kraków

Close Menu
X
×
×

Koszyk