Site Overlay

Pikniki firmowe Kraków

Pikniki firmowe Kraków

Nie wiesz gdzie zorganizować piknik firmowy w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

Chciałbyś/ chciałabyś wyrwać się z miasta?Wyrwać się z pracy?Widzisz, że w Twojej pracy narasta nerwowa atmosfera, każdy patrzy na każdego wilkiem i masz wrażenie, że za chwilę wszyscy się wzajemnie „zjedzą”?Najwyższy czas zareagować i wyciągnąć swoich współpracowników i przełożonych na Piknik firmowy w Krakowie!

Tylko 8 minut z Dworca Głównego dzieli Cię od wytchnienia. Pikniki firmowe w Krakowie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą odpocząć, zapomnieć o codziennych obowiązkach i przede wszystkim zapomnieć o pracy.Właśnie po to organizujemy pikniki firmowe w Krakowie.Odpoczynek i spojrzenie na „chłodno” na problemy związane z pracą, mogą przynieść zaskakujące efekty.Podczas gdy wszyscy będą wyluzowani, automatycznie w Waszych głowach pojawi się szereg pomysłów jak pozbyć się problemów, oraz jak zwiększyć wydajność, kosztem zmniejszenia godzin pracy.A może praca zdalna prosto z firmowego pikniku w Krakowie?Żeby nie było tak nudno, oprócz pysznego grilla, orzeźwiającego piwa i muzyki będziecie mogli zagrać u nas w paintball!

Będzie to zwieńczenie waszego odpoczynku.Paintball pozwala całkowicie odciąć się od życia codziennego, aby przez kilka godzin stać się wojownikiem.Gra w paintball = RESET.Spojrzycie z innej strony na swoich przełożonych oraz współpracowników. Jakim zaskoczeniem będzie dla Was ktoś, kto na co dzień jest pacyfistą, unika wszelkich sporów, a na poligonie paintballowym zamieni się w wariata i „wybije” wszystkich przeciwników!Świetna zabawa oraz adrenalina połączona z odpoczynkiem i grillem to idealny sposób na wykorzystanie wolnego czasu… lub na wagary w pracy!

Nasz militarny poligon paintballowy, spokojna okolica wśród drzew to idealne miejsce, aby wybrać się na piknik.Nie zastanawiaj się dłużej i popraw atmosferę w swojej pracy.Zaufaj nam, a zobaczysz, że w Twojej pracy zniknie spora część problemów, dzięki tak prostej rzeczy, jak wspólny wypad na paintball.Zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci wszelkich informacji.Pikniki firmowe w Krakowie tylko w Active Paintball Kraków. W tym sezonie nie może Was tu zabraknąć!

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

11 + 9 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X