Site Overlay

Pomysł na integrację pracowników w firmie w Krakowie

Pomysł na integrację pracowników w firmie w Krakowie

Nie masz pomysłu na integrację pracowników w firmie w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

Szukasz nieszablonowego pomysłu na integrację pracowników w firmie? Nie mogłeś trafić lepiej. Wspólny wypad na paintball pozwoli na stworzenie przyjacielskich więzi między współgraczami. Adrenalina, która odczuwalna jest podczas gry, pozwoli oderwać się od trudności życia codziennego, co w przyszłości przywoła w człowieku miłe wspomnienia.

Paintball jest sportem, który rozwija kreatywne myślenie oraz uczy pracy w grupie. Tylko zgrany, komunikujący się ze sobą zespół jest w stanie wygrać. Z obserwacji wiemy, że zespół bazujący na mocnych indywidualności z reguły ulega zgodnej i współpracującej drużynie. Nic bardziej nie zintegruje niż wspólne dążenie do wygranej.

Nasz poligon znajduję się w cichym, ustronnym lesie niedaleko granicy Krakowa, z daleka od domów mieszkalnych. Taka lokalizacja pozwala nam bez obaw organizować huczne ogniska oraz imprezy okolicznościowe. Na poligonie znajdziemy masę militarnych przeszkód, które przeniosą graczy w świat wojny dotychczas znany tylko z gier i filmów. Nasz zgrany i otwarty na ludzi zespół przed rozgrywką w prosty i zrozumiały dla odbiorcy sposób przeszkoli uczestników zabawy z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi sprzętu. Każdą grupę traktujemy indywidualnie, nie narzucamy klientom scenariusza rozgrywki, jesteśmy po to, aby posłużyć dobrą radą opartą na doświadczeniu. W trosce o bezpieczeństwo używamy wyłącznie atestowanych oraz serwisowanych masek, oraz markerów.

Aby sprostać wysokim wymaganiom dzisiejszych klientów posiadamy konkurencyjne ceny oraz szeroki zakres usług dodatkowych związanych z obsługą imprezy. Zorganizujemy grilla, ognisko oraz wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy. Wystarczy zadzwonić i przedstawić swoje oczekiwania odnośnie do wspólnej zabawy. Nie możemy obiecać, że spełnimy wszystkie zachcianki klienta, jednak gwarantujemy, że nie ma lepszego pomysłu na integrację pracowników w firmie.

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

5 + 4 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X