Scenariusze gry w Paintball

Scenariusze gry w Paintball

Scenariusz w tym sporcie odgrywa znaczącą role. To dzięki niemu gracze są w stanie przenieść się w wyobraźni do świata wojny którego wcześniej mogli doświadczyć tylko w grach i filmach wojennych. Grając warto jest znaleźć ludzi, z którymi będziemy w stanie się dogadywać, ważne żeby byli przebojowi i nie bojący się wyzwań . Zwiększa to w znaczym stopniu nasze szanse na zwycięstwo oraz podnosi poziom zadowolenia z gry.

W Paintballu jest wiele możliwości rozgrywki, zaczynając od zwykłego deathmatchu a kończąc na odbiciu zakładnika bądź przetransportowania vipa na drugi koniec pola. Tak naprawdę scenariuszy może być nieskończenie wiele . Wszystko co nam przyjdzie do glowy można odwzorować na polu. Przykładowe scenariusze Active Hours. Deatchmatch – Najprostszy rodzaj rozgrywki. Polega tylko i wyłącznie na wyeliminowaniu członków przeciwnej drużyny.

Zdobądź flagę – Gra polega za zdobyciu flagi przeciwnego zespołu oraz przetransportowaniu jej na swojego respa. W momencie gdy osoba wracająca z flagą została zestrzelona, zobowiązana jest odłożyć ją dokładnie w miejscu gdzie dostała kulką od przeciwnika. Istnieje też alternatywna opcja dla tej rozgrywki różniąca się tylko tym, że jest jedna wspólna flaga do zdobycia, która na początku rozgrywki zostaje ustawiona na środku pola.

Chroń Vipa – Zabawa polega na przetransportowaniu wcześniej wybranej osoby tzw. vipa na respa wroga. Vip pozostaje bez broni i ma założoną kamizelkę odblaskową. W momencie kiedy zostanie zestrzelony zwycięża drużyna przeciwna. Szturm Atak na wyznaczony wcześniej budynek lub teren . Drużyna szturmująca ma zdobyć wcześniej umówiony obiekt poprzez dotknięcie go lub wkroczenie na teren wyznaczony.

Drużyna broniąca ma obronić wyżej wymienione obiekty, teren. W ofercie Active Hours uczestnicy mogą sami manipulować scenariuszem lub stworzyć indywidualny sposób rozgrywki dostosowany pod swoja wyobraznie. To ogromny atut tego pola paintballowego, ponieważ to kilent decyduje jak chciałby zagrać, a jedyną rzeczą która go ogranicza jest własna wyobraźnia.

Dodaj komentarz

Close Menu
X
×
×

Koszyk