Site Overlay

5 praktycznych wskazówek na urodziny w plenerze w Krakowie

5 praktycznych wskazówek na urodziny w plenerze w Krakowie

Chciałbyś poznać 5 praktycznych wskazówek na urodziny w plenerze w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

Jeżeli tutaj trafiłeś, oznacza to, że zastanawiasz się nad urodzinami w plenerze? Dobrze się składa, ponieważ od kilku lat organizujemy plenerowe urodziny i z chęcią udzielimy Ci 5 praktycznych wskazówek na urodziny w plenerze.

  1. Poinformuj nas, czego oczekujesz.

Zajmujemy się pełną organizacją urodzin plenerowych.W Twojej gestii leży jedynie zaproszenie na urodziny swoich przyjaciół i poinformowanie nas o tym, czego od nas oczekujesz.

  1. Przygotuj się na niesamowite przeżycia i skok adrenaliny.

Paintball to pozornie niewinna gra. W rzeczywistości jednak dostarcza ona wielu przeżyć, emocji i adrenaliny. Każdy uczestnik ma możliwość przez kilka godzin poczuć się jak wojownik. Adrenalina rośnie już na samym początku, kiedy wraz ze swoją ekipą ustalacie plan bitwy, aby pokonać przeciwnika. A co dzieje się później? Później to dopiero jest frajda! Nasz militarny poligon tworzy prawdziwy wojskowy, dziki klimat. Wszystko to przez nierównomierne ukształtowanie terenu, okopy, wraki samochodów i inne rozmaite przeszkody.

  1. Nie martw się o to, co będziesz robić po grze.

Sama gra trwa kilka dobrych godzin.Po grze zorganizujemy dla Was całą imprezę z grillem, orzeźwiającym piwem i Waszą ulubioną muzyką aż do białego rana! Wystarczy, że poinformujesz nas, czego od nas oczekujesz.

  1. Zarezerwuj sobie dłuuugi dzień.

W końcu urodziny to najważniejszy dzień w roku, w związku z tym trzeba poświęcić mu dużo czasu, tak aby pozostał na długo w pamięci.

  1. Zabierz ze sobą dobry humor*

Nie jest to jednak warunek konieczny.Gra w paintball to lekarstwo na zły humor, więc tym bardziej zapraszamy osoby, którym ktoś lub coś zepsuło dzień – od nas wyjdziecie jak nowo narodzeni! Paintball resetuje umysł i pozwala spojrzeć na świat z innej perspektywy. Naprawdę! Niepozorny paintball może zdziałać cuda. Teraz, skoro już znasz 5 praktycznych wskazówek na urodziny w plenerze, najwyższy czas na przekazanie ich swojej ekipie, z którą przeżyjesz niesamowite chwile na poligonie Active Paintball Kraków. Myślę, że nie masz się już nad czym dłużej zastanawiać.

Zadzwoń do nas, a my przedstawimy Ci wszelkie szczegóły.

Czekamy na Twój telefon!

PS: Odeślij swoich przyjaciół do lektury 5 praktycznych wskazówek na urodziny w plenerze! To pozwoli lepiej im się przygotować na niesamowite przeżycia.

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

1 + 11 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X