Site Overlay

Jak zorganizować urodziny w Krakowie ?

Jak zorganizować urodziny w Krakowie

Nie wiesz jak zorganizować urodziny w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

Jeżeli zastanawiasz się jak zorganizować urodziny w Krakowie, dobrze trafiłeś! Urodziny to najważniejszy dzień w roku, warto więc zadbać o to, by był on niezwykły i niezapomniany. Z naszą pomocą zorganizowanie niezwykłych urodzin będzie banalnie prosta. Stawiamy przede wszystkim na aktywne spędzanie czasu, w związku z tym zapraszamy Cię na paintball!


Urodziny na paintballu stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego. Każdy chce poczuć się jak żołnierz oraz przyjąć sporą dawkę adrenaliny. Jak to zorganizować? Tak naprawdę, organizacja w całości leży po naszej strony. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym, czego oczekujesz. Organizujemy oczywiście całą grę wraz z krótkim szkoleniem. Otrzymacie od nas pełne umundurowanie, atestowane maski oraz markery. Po grze, jak i w jej trakcie, zorganizujemy dla Was ognisko z pysznymi kiełbaskami, orzeźwiającym piwem, przy Waszej ulubionej muzyce do białego rana. Teraz już wiesz, jak zorganizować urodziny w Krakowie! Wystarczy tylko, że zbierzesz swoją ekipę i skontaktujesz się z nami.

Nasz poligon usytuowany jest w leśnym, dzikim klimacie, z dala od samochodów i hałasu. Jednocześnie znajduje się bardzo blisko miasta, tylko 8 minut pociągiem z Dworca Głównego. Sam teren do gry ma wymiary 100 m x 50 m i ma on charakter militarny, ze względu na ukształtowanie terenu, oraz charakterystyczne przeszkody, okopy i dziki klimat.

Standardowo, oferujemy na start trzy scenariusze gier: 
– Team deathmatch
– Obrona fortu, 
– Walka o flagę, 

Jeżeli jednak wspólnie z przyjaciółmi będziecie chcieli zrealizować swój pomysł na scenariusz, u nas macie możliwość, aby pomysł ten zrealizować.Liczymy na waszą kreatywność! Miejsce służące do odpoczynku i do grillowania jest równie klimatyczne. Całość tworzy idealne miejsce na zorganizowanie urodzin lub urodzin — niespodzianki dla swojego przyjaciela.

Jesteśmy przekonani, że to będzie Wasza najlepsza impreza urodzinowa.
Zadzwoń do swoich znajomych i powiedz im, jak zorganizować urodziny w Krakowie! Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy!

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

4 + 5 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X