Site Overlay

Najlepsze miejsce na urodziny w Krakowie

Najlepsze miejsce na urodziny w Krakowie

Nie wiesz gdzie znajduje się najlepsze miejsce na urodziny w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

Szukasz najlepszego miejsca na urodziny w Krakowie? Masz już dość standardowych, klasycznych urodzin? Szukasz czegoś oryginalnego?

Chcesz zorganizować przyjacielowi urodziny – niespodziankę i chcesz, by zostały one na długo we wspomnieniach? Tak, się składa, że mamy dla Ciebie najlepsze miejsce na urodziny w Krakowie! Mamy dla Ciebie piękne, dzikie, leśne miejsce – z dala od huku samochodów, jednocześnie bardzo blisko miasta, tylko 8 minut z Dworca Głównego w Krakowie.

W tym miejscu znajduje się nasz militarny poligon paintballowy, posiadający mnóstwo okopów, wraków samochodów i ciekawych przeszkód, za którymi można się schować i zaskoczyć przeciwnika. Na charakter poligonu wpływa również nierównomierne ukształtowanie terenu. Obok poligonu wśród drzew przygotowane jest również miejsce, na którym wspólnie możecie grillować po udanej zabawie, aż do białego rana! Zorganizujemy dla Was całą imprezę urodzinową.

Urodziny to najważniejszy dzień w roku, w związku z tym musi on być niesamowity, a taki właśnie stanie się dzięki urodzinom na paintballu – dajemy słowo! Dlaczego akurat paintball na urodziny? Jest to świetna forma spędzania wolnego czasu, jak i również organizowania wszelkich imprez okolicznościowych. Wychodzimy naprzeciw tradycyjnym urodzinom, polegającym na przemieszczaniu się z knajpy do knajpy. Stawiamy na aktywność, przygodę i odpoczynek.

Za tym niewinnym sportem, jakim jest paintball, polegającym na strzelaniu do siebie kulkami wypełnionymi farbą, kryje się niezwykłe przeżycie i ogromny przypływ adrenaliny. U nas, ubrani w mundury, trzymając markery w ręku i uzgadniając między sobą plan bitwy, możecie poczuć się przez kilka godzin jak na prawdziwej misji! Na start proponujemy trzy typy rozgrywek: team deathmatch, gra o flagę, obrona fortu. Jeżeli jednak wpadnie Wam do głowy pomysł na własny scenariusz, u nas macie prawdziwe pole do popisu. Skoro już wiesz, jakie jest najlepsze miejsce na urodziny w Krakowie, nie pozostało Ci nic innego jak zebrać swoją ekipę, zadzwonić do nas po więcej informacji i zarezerwować termin! Najlepsze miejsce na urodziny w Krakowie = Active Paintball Kraków.
Czekamy na Was!

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

1 + 4 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X