Site Overlay

Wieczór kawalerski Kraków

Wieczór kawalerski Kraków

Nie wiesz gdzie zorganizować wieczór kawalerski w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

ActivePaintballKraków to jedyna możliwość by poczuć prawdziwą dawkę adrenaliny i atrakcji w Krakowie. Gwarantujemy Państwu 48 arów innowacyjnego terenu, wykorzystanego w sposób o jakim konkurencja nawet nie śniła. Leśny nastrój podkreśla klimat rozgrywki, a wraki samochodów, wielkie okopy i wieże pozwalają poczuć klimat profesjonalnej rozgrywki nawet przez totalnego amatora tego sportu. Oferujemy państwu nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności sprawnego myślenia, ale również najszybciej zorganizowane imprezy plenerowe w Małopolsce.

Oferta skierowana jest do każdego, wystarczy zebrać ekipę minimum 6 osób, wybrać pakiet (zgodnie z cennikiem) i zarezerwować obiekt tylko dla siebie i swoich znajomych! Najważniejszym elementem zabawy w firmie ActivePaintballKraków – Paintball jest wybór jednego z czterech scenariuszy standardowych – jednak jako świeża firma staramy się na każdym kroku dać naszym klientom całkowicie wolną rękę wyboru dosłownie w każdym aspekcie rozgrywki. CO ORGANIZUJEMY? Dosłownie wszystko czego Twoja dusza zapragnie. Chcesz zorganizować najlepszy wieczór kawalerski w Krakowie? -Porwiemy Pana Młodego. Masz ochotę zintegrować swoją firmę/szkołę/klasę? Zabierzemy Was skąd tylko macie ochotę. Pragniesz hucznie świętować swój najpiękniejszy dzień w roku, czyli urodziny? Zawstydzimy producenta „project X” organizacją!

ActivePaintballKraków w najbliższym czasie otwiera szkółkę paintballową dla waszych dzieciaków, gdzie podejściem indywidualnym wykształcimy ich myślenie na bardziej aktywne, głębsze i szybsze niż rówieśników waszych pociech. Ile klientów – tyle atrakcji, Kraków poznaje nową erę rozrywki! Organizator grupy min 12 osobowej gra za darmo! Naszą ofertę zawsze konsekwentnie tworzymy indywidualnie dla każdego z klientów, zrobimy dla Ciebie każdą imprezę plenerową w Małopolsce, od urodzin/imienin, aż po najciekawsze wieczory kawalerskie w Krakowie.

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski w Krakowie? Trafiłeś idealnie! Śmiało możesz zakończyć poszukiwania, ponieważ właśnie znalazłeś to, czego szukałeś. Nie było to trudne, prawda?Jeszcze prostszy będzie wybór atrakcji na wieczór kawalerski w KRAKOWIE! Militarny poligon, męska przygoda, adrenalina i niezapomniane przeżycia… a po zaciętej walce grillowanie do rana w leśnym klimacie przy Waszej ulubionej muzyce! Czy wiesz, że wkrótce pojawisz się w miejscu, gdzie odbywają się najlepiej wspominane wieczory kawalerskie w Krakowie? Wystarczy tylko, że zadzwonisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania i dostosujemy ofertę do Twoich oczekiwań. Organizujemy najlepsze wieczory kawalerskie w Krakowie!

Przekonaj się sam i poznaj opinie naszych gości. Niezapomniany, szalony i ekstremalny Wieczór Kawalerski w Krakowie- to właśnie czeka Cię w ACTIVE PAINTBALL KRAKÓW! Szukasz gadżetów na wieczór kawalerski? Po prostu powiedz nam o Tym, a my zajmiemy się resztą. Odrzucamy sztywne reguły i jesteś[w1] my otwarci na pomysły klientów, ponieważ to właśnie Wy tworzycie niepowtarzalny klimat. Pozostał jeden krok, abyś przekonał się jak jest u nas naprawdę. Zbierz ekipę i umów termin! Nie pozwól, aby ktoś inny bronił fortu, lub bił się o flagę! Bogate scenariusze gry, a co najważniejsze… możliwość ich modyfikowania przez Was, lub tworzenia całkiem nowych scenariuszy. Poza grą, można poćwiczyć wyobraźnię, a najlepsze pomysły pozostaną w naszej stałej ofercie! Nie zapomnij poinformować nas o terminie, o ilości graczy oraz o Twoich oczekiwaniach.

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

11 + 1 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X