Site Overlay

Wieczór Panieński Kraków

Wieczór Panieński w Krakowie

Nie wiesz gdzie zorganizować wieczór panieński w Krakowie? Sprawdź Naszą ofertę.

Drogie Panie! Szukacie pomysłu na wieczór Panieński w Krakowie? Pewnie zastanawiacie się jak wyjść poza schemat i zorganizować niezapomniany wieczór Panieński? Krakowski rynek to miejsce, które do niedawna zdecydowana większość wybierała aby świętować swój ostatni dzień wolności. Nadszedł czas na delikatne zmiany w których wszyscy widzimy masę korzyści – ponieważ tylko zmianami jesteśmy w stanie wnieść coś nowego do Naszego życia.

A jak wszyscy wiemy – z rutyną należy walczyć, aby móc cieszyć się z wszystkiego co Nas otacza. W niniejszym artykule zwracamy się do Pań, które w najbliższym czasie wkroczą na nową drogę życia i pragną zasmakować jeszcze szczypty szaleństwa i beztroski. Stajemy na wysokości zadania. Drogie Panie .. – Jesteśmy! Zapewne pierwsze rodzące się w Waszej głowie pytanie to pytanie o atrakcje na wieczór Panieński w Krakowie. W Naszej ofercie znajdziecie: – Darmowe 15 minutowe szkolenie z zakresu obsługi sprzętu, oraz bezpieczeństwa na poligonie – 2-3 godzinne malowanie się farbą (gra w Paintball) – 3 scenariusze, które poprzedza Wasz wybór – Grill/Ognisko/Muzykę Każdy z pakietów znajdujących się w Naszej ofercie zawiera kompletny sprzęt do grania w Paintball (Marker, Maska, Umundurowanie) – więc gadżety na wieczór Panieński już macie!

Teraz od szaleństwa na Naszym poligonie dzieli Cię ostatni krok. Telefon do Nas! Wybierz dogodny termin i zapytaj o dostępność pod nr. tel. 575-842-377 Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o Naszych klientów, dlatego też pozostajemy w pełni otwarci na nowe wizje organizacji wieczorów Panieńskich w mieście Kraków. Zachęcamy do wyrażania własnych sugestii oraz pomysłów. Jesteśmy przekonani, że przyszła Pani Młoda nie zapomni tego dnia. Wasz wieczór Panieński w Krakowie!

 

Pomożemy Ci zorganizować udaną imprezę integracyjną

13 + 11 =

Copyright © 2019 . All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
X